Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
0,00 

Twój koszyk

Bezpieczne zakupy
0
logocool people cool product
15 września, 2020

Jak używać kul kąpielowych?

Tworzymy kule z miłością Kule przygotowywane z niezwykłą dbałością o detale Składniki Nasze kule do kąpieli zawierają tylko naturalne składniki produkty ręcznie formowane Nasze kule formujemy ręcznie Jak używać kule kąpielowe? Skoro już masz w ręce kulę kąpielową CoolCoola, na pewno jesteś przygotowana na niezwykłe doświadczenia. Nie ma w tym przesady. Kiedy Ty będziesz rozpływać […]


Etapy tworzenia kuli kąpielowej

Tworzymy kule z miłością

Kule przygotowywane z niezwykłą dbałością o detale


naturalne składniki w kulach do kąpieli

Składniki

Nasze kule do kąpieli zawierają tylko naturalne składniki


Przygotowujemy kule ręcznie

produkty ręcznie formowane

Nasze kule formujemy ręcznie

Jak używać kule kąpielowe?

Skoro już masz w ręce kulę kąpielową CoolCoola, na pewno jesteś przygotowana na niezwykłe doświadczenia. Nie ma w tym przesady. Kiedy Ty będziesz rozpływać się w cudownych aromatach i kolorach, kula „zajmie się” pielęgnacją Twojego ciała. Doskonale je oczyści, odżywi, przywróci skórze gładkość i równomiernie ją nawilży. 

Kąpiel relaksująca z CoolCoolą

Przygotuj ciepłą kąpiel i wrzuć do niej kulę. Pod wpływem temperatury wody kula kąpielowa zacznie uwalniać wszystko, co skrywa w środku. Razem z musowaniem, na powierzchni wody rozpłyną się kolory. Potem przyjdzie czas na wybrany przez Ciebie zapach i wszystkie składniki pielęgnująco-oczyszczające. 

Tu pojawia się ważne pytanie. Kto pierwszy wskakuje do wanny. Ty czy kula? Możesz wejść do wanny już po całym kolorowym spektaklu. Możesz również obserwować go leżąc w ciepłej wodzie. Spróbuj na chwilę umieścić kulę na przykład pod plecami. Poczujesz cudowne rozpieszczenie – przemykające po skórze, delikatnie musujące bąbelki. To bardzo przyjemne doświadczenie.

Aromaterapia w wannie

Wybierając kule kąpielowe, zwróć uwagę na aromaterapeutyczne właściwości danej kompozycji zapachowej. Dzięki temu kąpiel będzie mieć pożądane przez Ciebie działanie – zadziała kojąco, przyniesie orzeźwienie, ułatwi zasypianie, pobudzi, ułatwi regenerację. Warto oddać się terapeutycznym mocom zapachów. By odczuć ich działanie, zostań w ciepłej wodzie otoczona zapachem przez przynajmniej 20 minut. To nie będzie trudne do zrobienia, prawda? ;). 

Świeże kosmetyki dostępne on-line

Jeśli chodzi o kosmetyki i ich skład, to świeżość ma ogromne znaczenie. Tak jak w przypadku żywności – to co świeże, jest bardziej odżywcze i aromatyczne. Dlaczego nie podarować tego samego swojej skórze? 

Kule kąpielowe – im świeższe, tym lepsze

Nasze kule kąpielowe i kosmetyki powstają ze świeżych, naturalnych składników. Dzięki temu ich działanie jest skuteczniejsze. Świeże składniki są bardziej aktywne, znacznie lepiej wchłaniają się i pielęgnują skórę niż ich klasyczne odpowiedniki. Dbamy o to, by w momencie, kiedy do Ciebie docierają, były równie świeże. Dlatego kule kąpielowe produkujemy na bieżąco – to Ty czekasz na nie, a nie one na Ciebie :). 

Świeże kosmetyki, w tym kule kąpielowe CoolCoola, mają krótszy termin przydatności. Żeby cieszyć się pełną mocą ich działania, nie czekaj zbyt długo. Pamiętaj – im są świeższe, tym lepsze.

W 100% wegetariańskie

Tworząc nasze kosmetyki, dbamy o dobrostan zwierząt i naturalne ekosystemy. Używamy składników występujących naturalnie w przyrodzie oraz w pełni bezpiecznych dla zdrowia i skóry syntetyków, które wykorzystywane są na przykład w produktach spożywczych (soda oczyszczona, barwniki). Bazujemy na naturalnych masłach, olejach i ekstraktach roślinnych. Niektóre kosmetyki zawierają mleko, co jest zaznaczone w ich składzie. Wszystkie produkty wolne są od składników będących jakąkolwiek pochodną mięsa zwierzęcego. Nasze kosmetyki nie były również testowane na zwierzętach. Są odpowiednie dla wegetarian, a sporo z nich również dla wegan. 


Facebook


Twitter


Youtube

Artykuł napisany przez CoolCoola

Powiązane posty

Copyright © 2024 COOL PEOPLE Sp. z o.o.
Made with ❤ CoolCoola
lockusercartmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram