Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
0,00 

Twój koszyk

Bezpieczne zakupy
0
logocool people cool product

Pielęgnacja dla Ciebie

Peeling tęczowy

Kolorowy peeling – przyjemna świeżość dla poszarzałej skóry

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego tak lubimy peelingi? Dlatego, że wspaniale wygładzają skórę i dają przyjemne wrażenie odświeżenia? A może z powodu tego, że peeling do ciała pobudza skórę do aktywności i pozwala głęboko wniknąć wszystkim mocno pielęgnującym substancjom czynnym? Z pewnością obie odpowiedzi są twierdzące. Naszym zdaniem, najlepsze w naturalnym peelingu do ciała jest to, że z nim możesz odkryć swoją skórę na nowo i się nią zachwycić. Co więcej, doświadczyć trochę dziecięcej radości, kiedy będziesz używać tej kolorowej formuły.


Peeling do ciała – poprawa jakości skóry

Nasz tęczowy peeling, to połączenie cukrowo-solne. Doskonale złuszcza martwy naskórek i oczyszcza ciało, odkrywając piękno Twojej skóry. Dodaliśmy do niego kilka naturalnych, fantastycznie działających olejów – m.in. z awokado, sojowy, z orzechów makadamia oraz ze słodkich migdałów. Dzięki nim oferowany peeling do ciała pozwala skutecznie wniknąć wszelkim składnikom głębiej. Pobudzi to skórę do działania i da przyjemne uczucie odświeżenia. Peeling do ciała, który nie zawiera sztucznych substancji to naturalny kosmetyk złuszczający. Pozostawia skórę gładką i ujędrnioną. Ponadto oczyszcza ją i pobudza krążenie krwi.


Naturalny peeling do ciała – zbawienie dla naskórka

Każdy składnik wnosi coś wyjątkowego do pielęgnacyjnych właściwości peelingu. Twoja skóra będzie świetnie nawilżona, natłuszczona oraz miękka. Wyraźnie poprawi się jej elastyczność, a także ukrwienie, wzmocniona zostanie bariera naskórka. Składniki naturalnych peelingów do ciała zabezpieczają przed utratą wody, mają również działanie antyoksydacyjne. Jednocześnie są na tyle delikatne, że nadają się do pielęgnacji nawet wrażliwej skóry ze skłonnościami alergicznymi. Przygotuj się na niezwykle przyjemne doświadczenia. Z naturalnym peelingiem do ciała będziesz odkrywać piękno własnej skóry podczas każdorazowej aplikacji produktu. Ten kolorowy kosmetyk sprawi, że naskórek będzie przyjemnie wygładzony.


Copyright © 2024 COOL PEOPLE Sp. z o.o.
Made with ❤ CoolCoola
lockusercartmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram