Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
0,00 

Twój koszyk

Bezpieczne zakupy
0
logocool people cool product
Cucumber salad

Efekt odświeżonej, nawilżonej i jędrnej skóry

Kula kąpielowa Cucamber Salad to bardzo apetyczne doświadczenie. Możemy zagwarantować, że Twoja skóra, po jej użyciu, będzie równie apetyczna. Składniki w niej zawarte dogłębnie oczyszczają i delikatnie detoksykują. Poza tym odżywiają, regenerują, doskonale nawilżają i natłuszczają. To dzięki nim będziesz mieć jędrną skórę, delikatną i niezwykle przyjemną w dotyku.  

18,99 44,99 

Electra Orange

Nawilżona, delikatna skóra 

Kula kąpielowa Electra Orange to nie tylko wspaniałe doświadczenia aromaterapii, musowania i rozpływających się kolorów. To również doskonały zabieg pielęgnujący całe ciało. Skóra po kąpieli jest dogłębnie oczyszczona, wzmocniona i zregenerowana. Naturalne masło dba o jej nawilżenie i ujędrnienie. Dzięki zawartości witamin i minerałów skóra jest właściwie odżywiona i zabezpieczona.   

18,99 44,99 

Mango-Melon Twist
Mango-Melon Twist – kula kąpielowa o zapachu mango i melona Mango-Melon Twist to kula, która, jak żadna inna, potrafi dobrze zakręcić – i w kąpieli, i w głowie. Uruchomi Twoją naturalną pogodę ducha i zachęci Cię, żeby popatrzeć na świat z większym optymizmem. Czeka Cię z nią genialne, super przyjemne doświadczanie ciepła i słońca, które […]

19,99 46,99 

Raspberry Ice-cream

Odżywiona, zregenerowana, jędrna skóra

Małą-wielką przyjemnością po użyciu kuli kapielowej Raspberry Ice-Cream będzie także doświadczanie jej pielęgnujących właściwości. Twoja skóra, dogłębnie oczyszczona, stanie się gładka i delikatna. Składniki mineralne, witaminy, naturalne masła zadziałają odżywczo i regenerująco. Właściwie nawilżona skóra będzie przyjemna w dotyku, bardziej elastyczna, jędrna i pełna naturalnego blasku.  

18,99 44,99 

Sleep Well

Kąpiel relaksująca i odżywiająca

Lawendowa kula Sleep Well, poza tym, że pomaga w przygotowaniu i doświadczeniu prawdziwie relaksującej kąpieli, wspaniale pielęgnuje ciało. Dzięki właściwościom delikatnie złuszczającym i detoksykującym, skóra po kąpieli jest dogłębnie oczyszczona i wygładzona. Wyrównuje się jej koloryt i poziom pH. Zawarte w składnikach witaminy i minerały działają odżywczo, regenerują. Naturalne masła zapewniają równomiernie nawilżoną i jędrną skórę.

44,99 

The Coola

Oczyszczona, delikatna, nawilżona skóra

Bazą kuli kąpielowej The Coola są składniki, które doskonale oczyszczają i pielęgnują skórę. Przywracają jej gładkość, właściwe pH, optymalny poziom nawilżenia i natłuszczenia. Efektem jest zregenerowana, pełna naturalnego blasku, jędrna skóra, niezwykle miła w dotyku. Po użyciu kuli kąpielowej nie będziesz potrzebować dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Kąpiel daje efekt aromaterapii.  

46,99 

Ultra Violet

Jędrna i delikatna skóra

Kula kąpielowa Ultra Violet dostarczy boskich przyjemności także Twojemu ciału. Skóra po kąpieli jest dogłębnie oczyszczona, wygładzona, miękka i bardzo przyjemna w dotyku. Zawarte w niej składniki mają działanie odżywiające i regenerujące, zabezpieczają ją przed działaniem wolnych rodników, neutralizują pH. Świetnie nawilżona skóra staje się jednocześnie bardziej sprężysta i jędrna.    

18,99 44,99 

Wake wake

Zregenerowana, oczyszczona i delikatna skóra

Fantastyczne orzeźwienie i regeneracja umysłu to nie jedyne przyjemności, które czekają na Ciebie, kiedy towarzyszy Ci kula kąpielowa Wake Wake. Pokochasz też jej działanie pielęgnujące – dogłębnie oczyszczoną, wygładzoną, równomiernie nawilżoną skórę, delikatną w dotyku. Składniki naszej kuli kąpielowej mają również działanie regenerujące i odżywiające, przywracają skórze jędrność, właściwy poziom pH, zabezpieczają przed działaniem wolnych rodników.   

18,99 44,99 

Copyright © 2024 COOL PEOPLE Sp. z o.o.
Made with ❤ CoolCoola
lockusercartmenucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram