Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
0,00 

Twój koszyk

Bezpieczne zakupy
0
logocool people cool product

Do zrobienia przyda się:

- Słoik 250 ml
- Knot
-

Składniki:

- Wosk sojowy - 200 g
- Barwnik do świec - ok. 2 g
- Olejek lawendowy - 15 ml
- Suszone kwiaty

Lawendowa świeca - sposób na wieczorny relaks

60 min

Czy wiesz, że aromat lawendy ułatwia relaksację, działa wyciszająco i koi zmysły? Wykorzystaj go w naturalnej, wegańskiej świecy sojowej, którą wykonasz samodzielnie.

Potrzebujesz słoiczka o pojemności 250 ml, knota, wosku sojowego, lawendowego olejku eterycznego i suszonych kwiatów do ozdoby.

Kliknij i zobacz jak ją zrobić!

Nie masz czasu na zrobienie własnej pachnącej ozdoby? Wybierz jedną ze świec CoolCoola.

Gotowy produkt

Razem z aromatem świecy zapachowej Lavender stworzysz w swojej przestrzeni prawdziwą strefę relaksu i komfortu. Lawenda działa kojąco na układ nerwowy, pomaga w powrocie do równowagi emocjonalnej, wewnętrznie harmonizuje, przywraca siły. Jest wsparciem w leczeniu depresji.  Sprzyja osiąganiu stanów głębokiej relaksacji. W znaczący sposób wpływa również na poprawę  jakości snu.  

Z użyciem świecy o zapachu lawendy możesz przeprowadzić bezpieczne, domowe zabiegi  aromaterapeutyczne. Świeca wykonana jest wyłącznie z wysokiej jakości, naturalnych surowców:  z wosku sojowego i naturalnego koncentratu zapachowego. To jeden z najprostszych sposobów, by  doświadczyć terapeutycznego działania aromatu lawendy i cieszyć się jej pięknym, naturalnym  zapachem. 

Świeca 120 ml piękne pachnie przez 25 godzin.

Świeca 250 ml pięknie pachnie przez 50 godzin.

84,99 

Najniższa cena ( 2024-04-14 ): 84,99 
Copyright © 2024 COOL PEOPLE Sp. z o.o.
Made with ❤ CoolCoola
lockusercartmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram