Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
0,00 

Twój koszyk

Bezpieczne zakupy
0
logocool people cool product

Do zrobienia przyda się:

- 2 miseczki
- Butelka z nakrętką

Składniki:

- 300 g soli gruboziarnistej
- Barwnik pomarańczowy
- Barwnik zielony
- Olejek eteryczny pomarańczowy
- Olejek eteryczny eukaliptusowy

Kolorowa, aromatyczna sól do kąpieli

10 minut

Sposób przygotowania

Sól umieść w dwóch miseczkach. Do jednej z nich dodaj kilka kropel pomarańczowego barwnika i dokładnie wymieszaj. Do drugiej wlej kilka kropel zielonego barwnika i połącz ze sobą składniki. Następnie przychodzi czas na olejki eteryczne - odrobina pomarańczowego do soli w tym samym kolorze. Do naczynia z zieloną solą dodaj trochę olejku eukaliptusowego. Wymieszaj każdą z soli, a następnie, układając piętrowo, przełóż do buteleczki i szczelnie zamknij.

Gotowy produkt

Sól do kąpieli

SKU: Brak danych Kategoria:

Nasza sól do kąpieli ma postać dwukolorowych, gruboziarnistych kryształków. Przeplatają się w niej zapachy lawendy i róży – oba o wspaniałym działaniu aromaterapeutycznym. Lawenda koi układ nerwowy, pomaga wrócić do harmonii i równowagi emocjonalnej. Róża również przynosi głębokie ukojenie, relaksuje i bardzo przyjemnie pobudza zmysły, przywracając pewność siebie. Kąpiel z dodatkiem naszej soli przyjemnie odpręży ciało, zmiękczy i nawilży skórę. Zadziała delikatnie detoksykująco. Przyniesie relaks i ukojenie.

39,99 89,99 

Najniższa cena ( 2024-07-20 ): 39,99 
Copyright © 2024 COOL PEOPLE Sp. z o.o.
Made with ❤ CoolCoola
lockusercartmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram